Hakkımızda

Hakkımızda
Yenilikçi, prensipli, araştırmacı, ileri görüşlü, mükemmeliyetçi, misyon sahibi, çözüm ve müşteri odaklı profesyonel kadrosuyla 2012 yılında Ankara’da kurulan Diverso MICE & Tatil Danışmanım turizm sektöründe pek çok ilke imza atmayı hedeflemektedir. Yurt içi ve yurt dışında; tur, otel, bilet, vize departmanları ile hizmet sağlayan Diverso MICE & Tatil Danışmanım kongre-toplantı, seminer hizmeti departmanları ile toplam 5 ana birimden oluşmaktadır. Diverso MICE & Tatil Danışmanım bu güne kadar verdiği hizmetler sayesinde aldığı takdirleriyle daha da güçlenerek sektöre ivme kazandırmaya devam etmektedir. Kuruluşundan bu güne müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek hareket eden Diverso MICE & Tatil Danışmanım yurt içinde ve yurt dışında bir çok kategoride hizmet vermektedir.
Misyonumuz,

Ulusal ve uluslararası arenada ki müşterilerimizin ihtiyaç̧ ve önceliklerini belirleyerek kaliteli, güncel, güvenilir ve tutarlı uluslararası standartlara uygun kongre, toplantı ve seminer organizasyonları ile etkinlik yönetimi sağlamak, katılımcılara konforlu, etik değerlerden ödün vermeden iştirak edecekleri etkinliklerde eğlenceli, bilgi dolu geçirilen zamanı profesyonel ve yenilikçi personel kadromuzla eşsiz hatıralara dönüştürmek.

Vizyonumuz,
Uluslararası standartlarda, müşteri odaklı ve sürdürülebilir organizasyonlar ile mükemmeliyetçi anlayışa bağlı kalarak, hizmetlerimizle turizm sektöründe örnek bir kuruluş olmak.

Şirket Ünvanı: Danışmanım Turizm Kongre Organizasyon Reklam Tic. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi: Kavaklıdere Vergi Numarası: 2700 487 393 
Ankara Ticaret Odası, Sicil No: 316014

 

Şirket Ünvanı: DANIŞMANIM TUR. KON. ORG. LTD. ŞTİ.

Seyahat Acentası adı: Diverso Turizm Seyahat Acentası

TÜRSAB Belge Numarası: A-7500

Yayın Sorumlusu:Coşkucan Daşcı Ticaret Sicil No: 316014

Adres: Tunalı Hilmi Caddesi No:57/60 D:4 Kavaklıdere/Çankaya/Ankara

Telefon: 00 90 312 266 4444

Elektronik İletişim Adresi: info@tatildanismanim.com

Yetkili Denetim Mercii: Türkiye Seyahat Acentaları Birliği – TÜRSAB

Hakkımızda

Tur Arama
Tarih:
 
Kategori:

>> Tur Takvimi <<
  • Amserdam-Ekstra-Turlar
  • Amsterdam Havalimanı Transferi
  • Amserdam-Ekstra-Turlar