Vize

Hollanda Avrupa Birliğine dahil olup Schengen Vizesine tabidir. Eğer geçerli bir Schengen Vizeniz yok ise yan menüden başvurunuz için gerekli evrak listesini bulabilirsiniz.

Hollanda vizesi müracaatları Ankara Hollanda Büyükelçiliğinden ve İstanbul Hollanda Başkonsolosluğundan yapılmaktadır. Son 2 yıl içerisinde;  Schengen, Amerika, Kanada ve İngiltere vizesi bulunan yolcuların Hollanda Büyükelçiliğine gitmeden vize başvurularını yapmaya firmamız Diverso Tur yetkilidir.

Hollanda vizesinin Ankara müracaatlarındaki avantaj diğer Schengen ülkelerine göre daha uzan vize verilmesidir. Evraklarınızın eksiksiz olması durumunda 3 ay multiple vize uygun görülmektedir.

Hollanda Büyükelçiliğinin bir başka değişik prosedürü ise; vizeniz sonuçlanana kadar konaklayacağınız otelin konfirmesini veya ödendi makbuzunu şart koymamasıdır.

Bir başka dikkat edilmesi gereken husus; Hollanda vizesi müracaatlarında kullanılan fotoğrafların son 6 ay içinde çekilmiş olması gerekmesidir.

3 aydan sonra yapılacak seyahat programları için müracaatları kabul etmemektedir.

Hollanda Büyükelçiliği milli bayramlar ve tatiller haricinde hafta içi her gün çalışmaktadır.

Türkiye nin hangi ilinde olursanız olun firmamız sizler adına başvuru yapmaya yetkili olduğu gibi pasaportlarınızı sizlerin adına Ankaraya gelmeden, Hollanda Büyükelçiliğinden almaya yetkilidir. Vize başvurularınızın sonuçlanması ortalama olarak 6 ila 7 iş günü sürmektedir.

 

 

Tur Arama
Tarih:
 
Kategori:

>> Tur Takvimi <<
  • Amserdam-Ekstra-Turlar
  • Amsterdam Havalimanı Transferi
  • Amserdam-Ekstra-Turlar