Havalimanı Transferi


Eğer Amsterdam'a gidiyor iseniz Schiphol havalimanından güvenli, konforlu ve ekonomik ulaşım transferi için 444 4 608 çağrı merkezimizden bizi arayın. Belirtmiş olduğunuz havalimanında veya konakladığınız otele / adresde amsterdamturlari.com yetkilisi sizi bekliyor olacaktır.

 

İşiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve kalabalık grubunuz için kişi sayınıza göre seçebileceğiniz alternatif araç seçeneklerimiz hizmetinizdedir. Standartı olmayan kalabalık yolculuklardan uzak; bölgesine ve işine hakim, takım elbiseli profesyonel ve güler yüzlü sürücülerimiz eşliğinde yeni, kaliteli, bakımlı ve temiz araçlarımızla size özel transfer hizmetiniz gerçekleşecektir.

 

Tüm transfer ve turlarımız, İngilizce dil bilen rehberlerimiz ile birlikte deneyimli şoförlerimiz tarafından "Kalite" misyonumuzu ön planda tutarak yapılmaktadır. VIP havalimanı transferleriniz için son model sedan araç, Mercedes Vito, Mercedes Viano, gruplar için özel olarak tasarlanmış lüks Mercedes Sprinter minibüslerimiz 7/24 hizmetinize hazırdır.

Tur Arama
Tarih:
 
Kategori:

>> Tur Takvimi <<
  • Amserdam-Ekstra-Turlar
  • Amsterdam Havalimanı Transferi
  • Amserdam-Ekstra-Turlar