Gece Hayatı

 

Amsterdam'ın eşsiz gece hayatı ve gece klüplerine benzer yerleri başka yerlerde bulmanız biraz zordur. Gençler ve kendini genç hissedenler için bir sürü etkinlikle dolu olan Amsterdam, şehrin çeşitli yerlerine asılan afişlerle bir çok kalabalığı etkiler ve etkinliklere davet eder. Gece yarılarında başlayıp ertesi gün öğlene kadar süren çılgın partiler, Dj' lerin House Music, Acid, Jazz, Trans, Tekno, Hardcore, vb. değişik müzik tarzlarında çalan gece klüplerini bulabilirsiniz. Leidseplein, Paradiso ve Melkweg ve daha bir çok irili ufaklı yer ile gece hayatının vazgeçilmez yerlerinden biridir.

Escape

1987'den beri Hollanda'nın gece hayatını süsleyen bir mekan Escape. Özel partiler, müzik, ışıklandırma, dekorasyon, ve progressive müzik tarzı ile, multi medya, modern dans müziği, görsel ve ışık efektli gösterileri ile gençlere hitab eden eşi bulunmaz bir klüp. Dj'lerin haftalık programlarla house ve tekno muzikleri ile insanları doruklara ulaştırdığı en büyük ve popüler mekanlardan biri.(2000 üzeri kapasiteye sahip)
Adres : Rembrandtplein 11 Amsterdam

Sinners in heaven

Sinners, Rembrandtplein'ın yanında 3 katlı, şık bir yer. Müzik tarzı R&B Salı günleri ve club tarzı Cuma ve Cumartesi olmak üzere değişir.Mekanda 3 değişik atmosfer yaratılmış, Moulin rouge, mistik ve disko, çok büyük değil fakat bir sürü ayna ve dekoru ile kusursuz bir iç dizayna sahip. Hafta sonu boyunca DJ'ler ile mükemmel bir eğlence.
Adres : Wagenstraat 3-7 Amsterdam

Mazzo

Şehrin en eski gece klübü, avant-garde video gösterileri ile en gözde mekanlardan. Ufak ve sıcak atmosferli klüpte, house müzikten latin ritimlerine ve experimental electroya kadar zevkinize uygun müzik dinleyebilirsiniz. Mekan muazzam bir müzik sistemine sahip. Giriş 10EU. Adres : Rozengracht 114 Amsterdam Hotel Arena Arena'nın mutlu kalabalığı, rock, house ve tekno, şen öğrenciler ve otel misafirleri bu gece klubünde.Klüp 100 yaşını geçmiş eski bir kilisenin içinde yer almaktadır. Eski dizayn tarzıyla süslenmiş yapının orginal hali büyük ölçüde korunmuş. Hafta sonları, lokal ve yabancı Dj'ler eşliğinde güzel bi geceye nedersiniz!
Adres : Gravesandestraat 51 Amsterdam

Panama Club Amsterdam

Amsterdam'ın modern tarafında yer alan bir mekan. Amsterdam central station'dan 5 dakika uzaklıkta, endüstriyel bir anıtın içinde yer alıyor.İçinde tiyatro, gece klübü, bar, stüdyo, café ve bir restoran bulunmakta. Restoranda Akdeniz yemekleri servis ediliyor. Panama'nın en büyük özelliği değişik tarzlar, kültürler, müzik ve sanatı bir arada toplaması. Son zamanlarda, tiyatro, yemek ve eğlence için yeni tarzlar geliştirilmiş.
Adres : Oostelijke Handelskade 4 1019BM Amsterdam

Tur Arama
Tarih:
 
Kategori:

>> Tur Takvimi <<
  • Amserdam-Ekstra-Turlar
  • Amsterdam Havalimanı Transferi
  • Amserdam-Ekstra-Turlar